0 +

Zarejestrowanych członków

Stowarzyszenie Citrogroupe Varsovie

Poznajmy się!

Daniel – wpada razem z drzwiami. Typowa „9” na boisku. Ogarnia i koordynuje działania. Załatwia niemożliwe. Marketingowiec z urodzenia i codziennej pracy. Z rękawa sypie pomysłami i twierdzi, że wszystko jest do zrobienia.

Jan – najmłodszy w środowisku (jeszcze). Podejmuje wszystkie stawiane wyzwania. Zaskakuje wszystkich skutecznością i spektakularnością działań. Rokujący kolekcjoner, który umie czasem coś naprawić.

Paweł – Kopernik społeczności, który “dał kopa” do organizacji stowarzyszenia. Jeżeli ktoś skojarzył kopa z piłką nożną to miał rację, ale Paweł woli mniejsze piłki… – tenisowe!

Luiza – kobieta w Cytrynie. Wśród roślin, którymi się zajmuje na co dzień, najpiękniejsze stanowią Citroeny. Promuje pasję do motoryzacji wśród płci zdecydowanie najpiękniejszej. Nie dość, że umie wymienić olej w samochodzie to robi to jeszcze w ciąży!

Marta – żelazną ręką wychowuje w miłości do marki. Na wakacjach wysyła męża by zrobił zdjęcie zapomnianemu Citroenowi. I nie byłoby nic dziwnego, gdyby zdjęcia nie musiał robić o wschodzie słońca!

Ala – kolejna kobieta w towarzystwie. Woli nowsze i wygodniejsze, ale doceni również klasyczne. Dla niej przede wszystkim kolor ma znaczenie, więc Pluriel mógł być tylko beżowy!

Tomek – udowodnił, że stara miłość nie rdzewieje. Po francusku samochód jest kobietą, a Tomek lubił francuski… 6 lat dojrzewał do tego związku. Jest perkusistą, który odtworzy pomruk V6 i innych silników!

Paweł – może zaświadczyć o poziomie imprez zlotowych. Kiedy zadał słynne pytanie “gdzie jest Janek?”, ten odezwał się z naprzeciwka. To hasło reklamowe stowarzyszenia powstało spontanicznie – musicie spróbować!

Michał – człowiek niezwykle uśmiechnięty, którego tajemnica musi tkwić w radości jazdy Citroenem…. aczkolwiek znany jest również z użytkowania innych marek, których kształty bywają egzotyczne. Kółka i romby – są dowody!

Tomek – podczas występów na youtubie lokuje nasz wspólny produkt podkreślając pozytywną atmosferę zlotów! Jednak czy jest to reklama jeżeli na pytanie czemu kupiłeś ten samochód, odpowiadasz – bo poznałem fajnych ludzi?!

Łukasz i Anna – posiadacze jednego z najciekawszych Xmów w Polce, który został skrzywdzony niewiedzą pewnego urzędu i nie wyróżnia się “żółtymi blachami”.

Monika – samochody liczy po przecinku i nie są to znaki techniczne. Ma po prostu 2,75 samochodu, bo nie wszystkie marki liczą się tak samo!

Krzesimir – fenomenalnie udziela porad, bo mechanika może być też callcenter. Trzeba pamiętać tylko, że po drugiej stronie musi rozmawiać “kumata mechanicznie” osoba. Fajny gość, którego możecie spotkać w wielu wywiadach na youtube!

Przemek – najważniejsze, że wychowuje syna w dobrym motoryzacyjnym podejściu, ale jeżeli ktoś twierdzi, że 2.5 TD jest awaryjny, to Przemek w swym kombi udowadnia, że tak nie jest.

Mateusz – uratował od zmarnowania dwa samochody w top wersjach, którymi dzisiaj chwalą się dwaj członkowie stowarzyszenia. Eksportuje do Warszawy nie tylko samochody, bo siebie również, ale musi być ku temu dobra citrogroupowa okazja.

Marta i Maciek – są z tej dzielnicy Warszawy, która nazywa się Łódź. Podchodzą do tego z odpowiednim dystansem, więc zawsze można z nimi pożartować o wszystkim!

Arek – jeździ niepozornym samochodem, na który wszyscy zwracają uwagę. Opis tego samochodu zaczyna się od koloru… poza Citroenem jeździ również na dwóch kółkach!

Maria i Sławek – fanatycy Citroenów i karawaningu. Mają jednego z pierwszych XMów.

Grzesiek i Dominik – ojciec z synem, których relacja charakteryzuje się stand up’ową konwencją. Uwaga na nich na imprezach integracyjnych!

Piotr i Anna – chociaż dzieli nas największa odległość to mimo wszystko pasja łączy od pierwszych chwil, a symbole warszawskiej grupy propagują również na Śląsku!

Tomek – kolejny artysta w tej grupie, na spotkania przyjeżdża z grupą uśmiechniętych czworonogów!

Wiola i Wojtek – ludzie niezwykle zaangażowani we francuską motoryzację, od dłuższego czasu swoją działalnością integrują lubelszczyznę. Nie da się ich nie lubić!

Karol – technofil, który miłośnika samochodów potrafi zainteresować masztem radiowym. Poza tym zadziwił wszystkich podpisem na deklaracji członkowskiej.

Grzesiek, Kasia i dzieciaki – prawdziwa citroenowa familia, która w komplecie czerpie radość z wycieczek na zloty. Tam nigdy nie padło „mamo, tato, a kiedy koniec?”!

Kuźnia talentów, żeby drużyna była mocna sztab szkoleniowy pracuje nad wzmocnieniami:​

Patryk – posiadacz wielu klasyków, który pierwszą Lancię nabył pod pewnym wpływem (ludzi rzecz jasna). Citroen ewidentnie jest mu pisany, ale nie trafił jeszcze na swojego!

Ela – swoją motoryzacyjną przygodę zaczęła od stereotypowej niezawodności. Czekamy na usterkę japońskiej marki i zmianę marki!

Skazani na pracę formalną, czyli Zarząd

Marta

Prezes Zarządu

Michał

V-ce Prezes Zarządu

Jan

Skarbnik

Daniel

PR Manager

... i nadal

rośniemy w siłę!

A Ty?

Jeszcze się zastanawiasz?